OTDR Test 

OTDR Test;Optik Zaman Alanı Reflectometresi, fiber kabloların uzunluğunu değerlendirmek, iletim ve bağlantı zayıflamalarını ölçmek ve fiber bağlantıların arıza yerini tespit etmek için uygulanabilen fiber optik kabloların bütünlüğünü test etmek için kullanılan önemli bir araçtır. .

Optik zayıflama ölçer,fiber boyunu ve kırık noktasını tespit eder. Bir nevi fiberin röntgenini çeker. Bir radar gibi davranır.Kablo ve hat kabullerinde,arıza tespitinde yaygın olarak kullanılır  ve devreye alınan fiber optik kablonun desibell ( dB ) kayıpları saptanır.

Sizler için sunduğumuz Data ve Network hizmetleri için burayı, ya da yandaki konu ile bağlantılara fiber optik fusion sonlandırma,fluke data test tıklayarak gidebilirsiniz. Ürünümüz aşağıdadır…

otdr testi
OTDR Test
Fiber Optik OTDR Test Cihazı 
 MAX-720C

MaxTester 720C (MAX-720C), kısa ölü bölgeleri ve etkili dinamik aralığı sayesinde ilk kez doğru elyaf karakterizasyonu sağlar . Bu kompakt dörtlü ünite, veri merkezleri, özel / kurumsal ağlar, FTTA ve ön taşıma dağıtımları için tekli mod ve çok modlu saha testi için optimize edilmiştir .

MAX-720C, üniteyi eksiksiz ve entegre bir yüklenici alet haline getiren bir güç ölçer, görsel bir hata bulma aracı, Wi-Fi bağlantısı ve yüksek çözünürlüklü inceleme yetenekleri içerir.

7 inç dış mekan için geliştirilmiş dokunmatik ekran ve tabletten ilham alan çok yönlüdür.

Optimize edilmiş çok modlu performanslar sayesinde hatalı konektörleri veya kısa açıklıklardaki fiber kopmalarını kesin şekilde belirlemenize yardımcı olur.

Tam özellikli ve entegre saha testi çözümü uygundur.